11 Haziran 2017 Pazar

SON GÜNLERDE NELER YAPTIM NELER

SON GÜNLERDE NELER YAPTIM NELER

Geçenlerde Büyükada'ya gittik. Bir turist olarak değil, yerlisi olarak!

Sağolsun adada yerleşik bir dostumuz aracılığıyla, sanki yaşıyormuş gibi dolaştık. Ve çok şükür ki yağmur vardı, kalabalık kaçtı biz kaldık :))


EARTHSTAR ile tanıştım. Sukulentgillerden. çok fazla büyümüyor ve tasarımlarda çok şık duruyor. özellikle ahşapla uyumu harika. Ben uzun süre önce almış olduğum tik ağacı geometrik saksılarımı cilaladım. onlar ile harika bir uyumları olacağına eminim. Yine de arzu edenler için hazırladığım "Kendin Yap" pakieti içine de ekledim. İsteyenlere duyurulur.
ÇATAL KAŞIKLIK diktim. Tüm detaylar Ayda'nın (@cafenohut) sayfasında var. Dikimi de sunu mu da pek eğlenceliydi. Romantik yemekler için kullanılabilir ancak ben sevimli sabah kahvaltıları için cıvıl cıvıl desenler seçmeye çalıştım.
TILDA ile tanıştım. Sonunda İngiltere'de Tilda ürünlerini satan biri ile ETSY üzerinden tanıştım. Artık benim de harika kurdelelerim ve uyumlu kumaşlarım var.

BİÇMEK DİKMEKTEN DAHA ÇOR.

Ölçüp biçmek, ütülemek, yıkamak, bir daha ütülemek derken dikmeye zaman kalmıyor. bu yüzden bu hafta sonu sadece biçtim. dikmeye hazırım :))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder